top of page

Groupe de Energie Sport Danse

Public·6 membres

[TRANSMITERE LIVE!!] Rapid Bucureşti vs U Cluj în direct 27.11.2023

Rapid Bucuresti v CFR Cluj statistics and results Poli Iasi CFR Cluj FC Hermannstadt CFR Cluj U. Cluj CFR Cluj CFR. CFR Cluj 2 2 Rapid Bucureşti Guarda evento:: ...

▶️ Rapid Bucuresti vs Universitatea Cluj Live Stream & Check how to watch Rapid Bucuresti vs Universitatea Cluj live stream and on TV. H2H stats, prediction, live score, live tracker & results in one place. FC Universitatea Cluj | Cluj-Napoca ... Rapid București. Partida din. Capitală va fi prima pentru „studenți” după Pe U Cluj TV poți urmări în direct duelul dintre ”U” și Ripensia Timișoara ... cfr cluj vs. rapid bucureşti - Rapid Bucuresti vs - NETOZONE Rapid Bucuresti v CFR Cluj statistics and results Poli Iasi CFR Cluj FC Hermannstadt CFR Cluj U. Cluj CFR Cluj CFR. CFR Cluj 2 2 Rapid Bucureşti Guarda evento:: ... Pozitie in clasament FC UNIVERSITATEA CLUJ Superliga ... CFR 1907 CLUJ; SC OTELUL GALATI; DINAMO BUCURESTI; FCU 1948 CRAIOVA · FC RAPID 1923 · FC PETROLUL · FC VOLUNTARI · FC BOTOSANI · FC UNIVERSITATEA CLUJ · SEPSI ... FC Rapid Bucarest - Universitatea Cluj Suivez le match FC Rapid Bucarest - Universitatea Cluj en direct LIVE ! C'est FC Rapid Bucuresti qui recoit Universitatea Cluj pour ce match roumain du ... Conform caselor de pariuri licenţiate, Rapid București are cota 1. 78 pentru un succes iar Universitatea Cluj are cota 4. 33 pentru o victorie. Egalul este cotat cu 3. 50. În ultima etapă disputată în sezonul regular, Rapid București a terminat la egalitate în deplasare, 0-0 cu Sepsi Sfântu Gheorghe, după ce cu etapă în urmă a bătut-o, tot în deplasare, cu 2-1 pe Fotbal Club FCSB. După 16 etape susținute în Superliga României, echipa antrenată de italianul Cristiano Bergodi este pe locul 3 în clasament, cu 30 de puncte, la 4 puncte de liderul Fotbal Club FCSB și la un punct de CFR Cluj. "Alb-vișinii" au alături de CFR Cluj cel mai bun atac din campionatul României, înscriind 31 de goluri în 16 etape disputate. Rapid București — U Cluj: ponturi pariuri 27 noiembrie 2023 acum 20 de ore — Meciul de fotbal Rapid București - Universitatea Cluj va avea loc luni, 27 noiembrie 2023, în etapa a 17-a din Superliga României, ... U Cluj vs CFR Cluj în direct 2 noiembrie 2023 Televiziune in 1 nov. 2023 — Pentru Universitatea Cluj meciul este vital, in conditiile in care din grupa mai face parte si Rapid Bucuresti, asadar nu cred ca antrenorul va ... Rapid – U Cluj încheie, luni, etapa din SuperLigă. Sabău: ”Va fi un meci special”U Cluj are meci dificil, luni, în Giulești contra Rapidului. Confruntarea dintre cele două formații este una de tradiție în fotbalul românesc, cea din luni având loc la 90 de ani și o zi de la prima întâlnire directă din1933. „Va fi un meci special, am petrecut 4 ani frumoși acolo, am câștigat două titluri. Suporterii au însemnat mult în acea perioadă, am amintiri frumoase. Rapid mi-a oferit bucuria de a câștiga din nou trofee. Rapid e o echipă foarte disciplinată, bine pregătită fizic și așezată bine în teren. U CLUJ - RAPID LIVE 🔴 SUPERLIGA LIVE PARIEM CU YouTube YouTube 1:58:20 Lipsesc: direct direct Universitatea Cluj - Rapid Bucuresti Head to Head Statistics Head to Head Statistics : Universitatea Cluj vs Rapid Bucuresti Year up to 2023. The Soccer Teams Universitatea Cluj and Rapid Bucuresti played 13 Games up ... Toți jucătorii aleargă, sunt dedicați, concentrați și cred asta a reușit să schimbe Cristiano Bergodi. O echipă care are 5 victorii acasă, cele mai multe goluri înscrise. E ca orice joc de campionat, dar cu o încărcătură specială pentru mine. Ne-am pregătit foarte bine în această perioadă și mergem să jucăm, să avem curaj, să credem că avem valoare. Am arătat că avem calitate și avem mari speranțe că putem scoate un rezultat foarte bun acolo. "Alb-negrii" au 8 rezultate de egalitate în 16 etape iar în ultimele 8 etape au pierdut un singur meci, cel de pe "Cluj Arena" cu ilfovenii. În rest "şepcile roşii" au avut 3 victorii și 4 remize. Pariorii trebuie să rețină un detaliu foarte important, că în acest sezon ardelenii nu au pierdut niciun meci în deplasare, unde au avut 3 victorii și 5 rezultate de egalitate. FC Rapid 1923 | Bucharest ⚔️ "U" Cluj - RAPID 2:1 ⚽ Sepi II (22), Ploeșteanu (39) / Boblea (74) 🗓️ 21.04.1934 ⚔️ RAPID - "U" Cluj 1:0 ⚽ Medve (43) Ne vedem luni pe Giulești ... Rapid Bucuresti 3 1 CFR Cluj Napoca Final Score ESPN - u Venue Stadionul Dr. Constantin Rădulescu Cluj Napoca N. Boateng 2 assist by C. Deac 1 0 G. Debeljuh 56 2 0. acum 3 zile. U Cluj CFR Cluj 1 1 Kresic 41 aut. Giuleștenii sunt într-o formă foarte bună, având nu mai puțin de 11 etape consecutive în care nu au suferit nicio înfrângere, înregistrând 7 victorii și 4 rezultate de egalitate. 1. 95 este cota pentru pronosticul peste 1, 5 goluri Rapid București şi 1. 62 pentru pariul Rapid București deschide scorul. În ultima rundă susținută în sezonul regular, Universitatea Cluj a terminat la egalitate pe teren propriu, 0-0 cu Petrolul Ploiești, după ce cu o etapă în urmă a fost învinsă, tot acasă, cu 2-1 de FC Voluntari. După 16 etape disputate în sezonul regular, formația pregătită de Ioan Ovidiu Sabău ocupă poziția a 8-a în clasament, cu 20 de puncte, la 2 puncte de Petrolul Ploiești, echipă care ocupă ultimul loc de play-off. Rapid Bucuresti - Universitatea Cluj H2H Teams Rapid Bucuresti Universitatea Cluj played so far 16 matches. Rapid Bucuresti won 8 direct matches. Universitatea Cluj won 4 matches. 4 matches ended in a ...

À propos

Bienvenue dans le groupe ! Vous pouvez communiquer avec d'au...
bottom of page