top of page

Groupe de Energie Sport Danse

Public·6 membres

Partizani Tirana Dinamo Tirana drejtpërdrejt 27 nëntor 2023 TV drejtpërdrejt


10 nën 2023 — (transmeto<))) Egnatia Partizani Tirana 2022 11 nëntor 2023 SEZONI 2022 - 2023 ⚽KF EGNATIA FK PARTIZANI | JAVA 10 🗓️ E DIEL 30 TETOR ⏰ORA ...


[[sot-]<<] Dinamo Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 23 nëntor 2023 [sot-]<<] Dinamo Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 23 nëntor 2023 2023 2 ditë më parë 5 ditë më parë — transmetim i drejtpërdrejtë Partizani Tirana Erzeni ... EKSKLUZIVE/ “Partizani është shumë i fortë”, mesfushori i Dinamos: Pikët janë “ilaç”, tregojmë veten në derbiMe fitoren e arritur të enjten ndaj Erzenit, edhe pse me shumë vuajtje, Dinamo ngjiti shumë ‘kate’ në tabelë, duke iu larguar fundit që mbante prej një kohe të gjatë. Blutë, me Mehmetin në stol, duken tashmë një skuadër më pragmatiste. Është shumë shpejt për të dalë në konkluzione, por kryeqytetasit, me rezultatet e fundit, kanë hyrë në rrugën e objektivave që kishin në fillim të sezonit. Derbi me Partizanin është prova e radhës dhe vjen shumë shpejt, pasi luhet ditën e hënë në 17:00 në stadiumin “Arena e Demave”. (((transmeto<))) Egnatia Partizani Tirana 2022 11 nëntor 202 10 nën 2023 — (transmeto<))) Egnatia Partizani Tirana 2022 11 nëntor 2023 SEZONI 2022 - 2023 ⚽KF EGNATIA FK PARTIZANI | JAVA 10 🗓️ E DIEL 30 TETOR ⏰ORA ... Tirana Dinamo Tirana drejtpërdrejt 28/10/2023 Shikoni 16 sht 28 tet 2023 — Tirana Dinamo Tirana drejtpërdrejt 28/10/2023 Shikoni 16 sht 2023 — [TV drejtpërdrejt!!]] Erzeni Dinamo Tirana shiko live 17 shtator 2023 4 ... Partizani Tirana vs KS Dinamo Tirana H2H - Livescore Since 2012 the team of Partizani Tirana and the team of KS Dinamo Tirana had 9 matches among which there were 6 wins of Partizani Tirana, 3 ties. Kukësi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 5 nëntor 2023 TV drejtpërdrejt) Kukësi Tirana shiko live 18 shtator 2023 4 ditë më parë — [SOT!! ]*]] Laçi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 28 (((live sport . Vllaznia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 1 nëntor 2023 Tr 31 tet 2023 — Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë... [[[transmetim!! ]]##] Kukësi Tirana drejtpërdrejt falas 18 sh 2022 00:00 Shkoder ... “Ishte një fitore me shumë vlera ajo ndaj Erzenit. Në këtë moment pikët janë ‘ilaç’ për Dinamon dhe duhet t’u gëzohemi atyre. Ishte e vështirë me Erzenin, sepse disa gjëra nuk na shkuan ashtu si duhet, sidomos në pjesën e parë. Pastaj ndryshuam dhe fituam, kjo ka shumë rëndësi në këtë moment, na rrit shumë në anën psikologjike. Kundërshtari ishte një ekip pa stres në fushë dhe na vuri pak në vështirësi, por arritëm të fitonim dhe tashmë ajo ndeshje ka kaluar. Ne vetëm duhet të shohim përpara për ngritjen tonë. Vllaznia Laçi drejtpërdrejt falas 24 nëntor 2023 Sporti 1 në 2 ditë më parë — 1 nën 2023 — Laçi Partizani Tirana drejtpërdrejt 1 nëntor 2023 Shikoni dr22 sht 2023 — [[Futbolli*]==] Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt ... Loja e mirë do të vijë, siç e thashë me forcimin e psikologjisë së ekipit”, shprehet futbollisti 32-vjeçar. NDRYSHIMET – Në mënyrë të përmbledhur Andoni jep shpjegimin e tij se çfarë ka ndryshuar me ndryshimin e stafit teknik: “Ajo që mund të them është se tani Dinamo është një skuadër më e mbledhur. E kemi treguar me rezultatet pozitive në katër ndeshjet e fundit. Kur ndryshon trajneri edhe lojtari ndryshon. Më parë kemi bërë disa lojëra të mira, por na kanë munguar pikët, që siç e thashë kanë ndikim të drejtpërdrejtë në skuadër. Në disa ndeshje madje i kemi pasur pikët në duar dhe na kanë ikur. “Nuk ka kurrë qetësi tek Tirana” Trajneri i Tiranës, Julian Ahmataj, kërkon nga skuadra e tij të jetë më agresive, ndërsa nuk e shikon gjendjen më të qetë, Botërori 2023 ul siparin në Abu Dhabi Maks Verstapeni kla fituar epilogun e këtij sezoni të Formulës 1, Çmimin e Madh të Abu Dhabit, duke lënë pas Sharl Lëklerkun, Partizani, Abilaliaj për Dinamon: Është një emër i madh Trajneri i Partizanit, Arbër Abilaliaj ka dalë sot në një konferencë për shtyp duke folur në funksion të ndeshjes me Dinamon, Tottenham në krizë, humb edhe ndaj Aston Villa-s Tottenham ka harruar të fitojë. Festivali që u zhvillua në Nisë dhe që u transmetua drejtpërdrejt në Aksionet ndaj shpërndarësve të lëndëve narkotike, Balla: Po godasim me rrezikshmëri të lartë Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar pas goditjes së kultivuesve dhe shpërndarësve të lëndëve narkotike, ku u 4 vjet pas tërmetit tragjik – Thumana, Laçi dhe Durrësi u rindërtuan, por ka ende banorë jashtë Kjo e diel shënon 4-vjetorin e termetit që tronditi vendin mëngjesin e 26 nëntorit të vitit 2019, ku si pasojë humbën jetën Begaj: Durrësi, qyteti i parë i Rilindjes sonë. 111 vjet më parë u ngrit flamuri i lavdishëm Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, mori sot (26 nëntor) pjesë sot në ceremoninë e ngritjes së flamurit në Durrës, në Aborti selektiv vijon, Shqipërisë i munguan 21 mijë vajza në 10 vite “Kur mora vesh se isha shtatzënë më fëmijën tim të tretë, pashë në eko se ishte vajzë. Erzeni Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 27 nëntor 2023 Sot 32 minuta më parë — [[TV DREJTPËRDREJT]] Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live Sport*]]@@] ... Partizani - Dinamo Tirana Live - Abissnet Superiore: Football Scores & Highlights - 20/04/2024Follow the Abissnet Superiore live Football match between Partizani and Dinamo Tirana with Eurosport. The match starts at 2:00 PM on April 20th, 2024. Catch the latest Partizani and Dinamo Tirana news and find up to date Abissnet Superiore standings, results, top scorers and previous winners. Football fans can read breaking Football news headlines, interviews, expert commentary and watch replays. Keep up with what’s happening in the Premier League, Champions League and other competitions. “Ndeshjet janë të ndryshme, nuk i ngjajnë njëra-tjetrës. Mendoj se në këtë kampionat vendosin gjëra të vogla, që kur bëhen të gjitha bashkë kanë rëndësi të madhe. Ka diferenca të vogla mes skuadrave, siç e tregon dhe renditja aktuale. Dinamo është skuadër e re dhe duke korrigjuar ato detajet që përmenda, mund të ngjitet më lart”, thotë Andoni. DERBI – Ndaj Partizanit të hënën 32-vjeçari do të luajë derbin e parë të sezonit, pasi në 3 të parët ka munguar. Ai vlerëson kundërshtarin, por beson për një tjetër rezultat pozitiv: “Të shohim të hënën çfarë do të ndodhë. Në kampin dinamovit shpresojnë shumë që të ecin në vazhdën e rezultateve pozitive. Fatjon Andoni, një nga blerjet më të rëndësishme të Dinamos në verë dhe një nga lojtarët me më shumë eksperiencë në skuadër, pohon për “Panorama Sport” se në këtë moment janë të rëndësishme pikët. Mesfushori që ka luajtur pak deri tani për shkak të një dëmtimi që zgjati më shumë nga sa ishte parashikuar, shpreh bindjen se duke fituar Dinamo do të forcojë psikologjinë dhe do të shkojë te loja e mirë. Një fitore të rrit shumë në renditje dhe në psikologji, një humbje të rrëzon. Por kur nuk arrin të fitosh, të paktën nuk duhet të humbësh, ka një ndryshim të madh. Tani shoh që skuadra është më solide dhe ka një frymë më pozitive brenda grupit”. DETAJET – Duke i parë ndeshjet nga jashtë, mesfushori që ka luajtur gjithë karrierën e tij në Greqi, shprehet se në kampionatin shqiptar ka diferenca të vogla dhe se dallimi bëhet nga detajet. Kreu | Radio Televizioni ShqiptarLajme Shko tek Rtsh24 “Punonim edhe natën për një zanore”, kompozitori Flamur Shehu rrëfen krijimtarinë e tij në “Një natë sa një jetë” Lufta me Izraelin, Hamasi kërkon zgjatjen e armëpushimit 4-ditor Hamasi ka kërkuar zgjatje të pauzës aktuale në luftimet në Gaza, një veprim që mund të rrisë numrin e pengjeve që Franca fiton "Junior Eurovision Song Contest 2023", Shqipëria renditet e 8-ta Franca ka triumfuar në Festivalin e të rinjve 2023. Bëhet fjalë për të përditshmen spanjolle Rama ndan pamje nga Thumana e rindërtuar, 4 vjet pas tërmetit të 26 nëntorit Kryeministri Edi Rama publikoi pamjet nga Thumana, zona më e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit 2019, sot e rindërtuar pas tërmetit të Ministria e Mbrojtjes, Autoriteti Rrugor tregojnë situatën me motin në territor Grupet e punës, nga emergjencat civile vendore në koordinim me Agjencinë Kombëtare të Mbrojtjes Civile, forcat e Policisë së Shtetit, Sport Shko tek Rtsh Sport Juve e Inter, “paqe” në Allianz Stadium Kosova rrëmben Kupën e Pavarësisë 2023 Veprimtaria mbarëkombëtare e volejbollit për femra e meshkuj, Kupa e Pavarsisë, e cila këtë fundjavë është përmbyllur Rodrygo-Bellingham, Reali në vend të parë Në ndeshjen e javës së 14-të në La Liga, Real Madridi është rikthyer për momentin në krye, duke mposhtur Cadiz me rezultatin Garnacho si Ronaldo, Manchester United triumfon Në ndeshjen e parafundit të javës së 13-të të Premier League (që do të mbyllet të hënën me Fulham-Wolverhampton) Dinamo, trajneri Mehmeti: Me Partizanin, e vështirë dhe e paparashikueshme Dinamo luan këtë të hënë në transfertë, në “Arena e Demave” ku përballë do të jetë Partizani. Skuadra e Postecoglou u shemb sërish në shtëpi nga Aston Villa duke koleksionuar humbjen e tretë radhazi Bagnaia, kampion bote në MotoGP! Rënia e Martin ishte vendimtare Pecco Bagnaia është kampioni i botës në MotoGP 2023. Triumfi i dytë radhazi u çertifikua nga përplasja e Jorge Martinit në Leclerc pas Verstappen, por Mercedes është i dyti në Botëror Max Verstappen e mbylli sezonin 2023 të Formula 1 me një notë të lartë, duke triumfuar edhe në Çmimin e Madh të Abu Dhabit In memoriam, Terri Venëbëlls Futbolli anglez dhe ai evropian është në zi pas ndarjes nga jeta në moshën 80-vjeçare të njërit prej personazheve të Tani Direkt TV Radio 85 min Auditor Arsimi-ritransmetim 01:40 85 min Në vazhdim Koncert me muzikë Rome 03:00 120 min Kur këndon Arbëria 07:00 75 min 25 min Libri i madh i natyrës 01:51 25 min Rreth nesh 02:16 30 min Për te mos u humbur në TV 02:16 17 min ROZA DHE RUDI 02:33 22 min REAKSION 02:55 31 min 03:00 120 min Lepurushët diellorë 03:26 15 min Kërcimtarët e qiellit 03:41 23 min Orkestra Orkestra simfonike e RTSH, koncerti i fundit i vitit nën dirigjimin e Gridi Krajës Orkestra e RTSH-së çel sezonin artistik, spikat përfshirja e artistëve të rinj shqiptarë Orkestra simfonike e Radio Televizionit Shqiptar çeli sezonin e ri artistik në hollin “Gjon Simoni” me një koncert të veçantë, Çesk Zadeja dhe Beethoven “përmbyllin” koncertin e Orkestrës Simfonike të RTSH-së Mbrëmjen e së mërkurës Teatri “Skampa” në Elbasan mirëpriti koncertin përmbyllës të sezonit artistik, “Stina Festivali i këngës Festivali 62 i Këngës, shpallen artistët pjesëmarrës në ngjarjen muzikore të vitit Radiotelevizioni Shqiptar ka shpallur listën e këngëve pjesëmarrëse në ngjarjen muzikore të vitit: Festivali 62 i Këngës Festivali i këngës në RTSH/ Mbyllen aplikimet, mbi 80 krijime nga të gjitha trevat Eventi më i rëndësishëm i muzikës së lehtë shqiptare Festivali i 62-të i Këngës në RTSH ka mbyllur aplikimet. Dinamo Tirana Erzeni drejtpërdrejt falas 23 nëntor 2023 Tran Dinamo Tirana Erzeni drejtpërdrejt falas 23 nëntor 2023 Transmetim 21 sht 2023 — Tirana Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 22 shtator 2023. Parent teacher association 27 tet 2023 — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live .


À propos

Bienvenue dans le groupe ! Vous pouvez communiquer avec d'au...
bottom of page