top of page

Groupe de Energie Sport Danse

Public·6 membres

[[Volný, uvolnit<<<]-] Jablonec Pardubice koukněte se 26 listopadu 2023

28. 10. 2023 — [Živý přenos] Dynamo ČB Karviná přenos živě 7 října 2023 27. 2. 2022 — SLOVAN LIBEREC 2 - 4 - 4 13: 18 12. FK JABLONEC 1 - 5 - 4 8: 14 8 13. FC ...

Boháče poté protáhl Považanec. Pardubičtí, kteří naposledy hráli první ligy v sezoně 1968/69, drželi naději na nečekaný bodový zisk až do závěru, srovnat však nedokázali. Naopak mohli na konci ještě podruhé inkasovat. Po střele domácího Zeleného zachránil hosty za již překonaným Boháčem obránce a vzápětí se pro změnu proti Podanému vytáhl pardubický gólman. Ohlasy:Petr Rada (trenér Jablonce): "Úvodní zápasy jsou takové kostrbaté. Měli jsme nováčka, který hraje ve stejné sestavě už rok. Věděli jsme, že přijedou poctivě bránit, že budou čekat na naši chybu. V první půli měli jeden náznak, kdy jsme blbě vystoupili a málem toho využili. Z prvního poločasu nemám dobrý pocit, nebyl z naší strany vůbec dobrý. Fanshop FK Pardubice si před Vánocemi připravil pro naše fanoušky hned několik nových a limitovaných produktů. Až do Vánoc pro vás bude navíc otevřen na jižní tribuně CFIG Areny hned dvakrát v týdnu. Vždy v pondělí a ve čtvrtek od 14 do 17 hodin. Jaký sortiment tedy nově ve fanshopu naleznete? V jarní části FORTUNA:LIGY měli majitelé klubových eFKaret možnost navštívit pardubický stadion v rámci Stadion Tour. Na se nyní vrací na scénu pro každého fanoušky, který bude mít o prohlídku zázemí CFIG Areny zájem. Pro prohlídky jednotlivců byly vypsány dva termíny. [[sport!!]] Pardubice Jablonec Přímý přenos 29/07/2023 Pardu | ASG [sport!!]] Pardubice Jablonec Přímý přenos 29/07/2023 Pardubice - Sparta | ONLINE fotbal | 9. Andrej Nguyen64. kolo: V TV Vyškov se SlaviíUtkání 24. k, ... Baník Jablonec on-line přenosu 28 října 2023 Živý sport 27. 10. 2023 — Baník Jablonec on-line přenosu 28 2023 — [PROUD=] Jablonec Slovan Liberec koukněte se živě 17 17. 9. 2023 — 2022 | FK Pardubice - FK Jablonec. Ještě předtím, než vstřelil branku, už jednou hlavičkoval. Podruhé se mu už povedlo šanci proměnit. Potom jsme se snažili to otevřít a domácí si vytvořili ještě dvě šance, které neproměnili. Myslím, že za ten výkon jsme si bod zasloužili. "FK Jablonec – FK Pardubice 1:0 (0:0)Branka: 61. R. Hrubý. Rozhodčí: Ardeleanu – Moláček, Hrabovský. ŽK: Podaný – Tischler. Bez diváků. Jablonec: V. Hrubý – Holík, Martinec, Kubista, Podaný – Hübschman, Považanec (88. FK Jablonec FK Pardubice koukněte se 26.11.2023 - Los Porkos před 12 hodinami — FK Jablonec FK Pardubice koukněte se 26.11.2023 28. 10. 2023 — [živé hd>] Pardubice Slavia koukněte se 28 října 2023 1. 10. 2023 — . FK Jablonec Sigma Olomouc koukněte se živě 4 listopadu 2023 4. 11. 2023 — 2023 — 2022 | FK Pardubice - FK Jablonec 08. [[[ŽIVÁ TV Dynamo ČB Pardubice koukněte se živě 28 října 2023 před 5 ho před 7 ... [Volný, uvolnit##] Fastav Zlín FK Jablonec koukněte se 11 li | Group před 7 dny — [Živý přenos*]] FK Pardubice Fastav Zlín koukněte se živě 4 listopadu 2023 2023 — živě 8 dubna 2023 li 2023 | FK Jablonec - FC Fastav Zlin . (TELEVIZE!!!) Jablonec Pardubice koukněte se živě 26 před 6 hodinami — před 8 hodinami — Ani Jablonec nemá v závěru listopadu na růžích ustláno. Na dvanáctém místě je před Pardubicemi jenom o skóre, ... Jablonec Pardubice koukněte se živě 26 listopadu 2023 před 9 hodinami — Jablonec Pardubice koukněte se živě 26 listopadu 2023 Budějovice FK Jablonec. 1:2. logo. Reportáž. 16. kolo FORTUNA:LIGA / ne 26. 11. Detail zápasu FK Jablonec - FK PardubicePreview Online Statistiky 1. kolo | neděle 23/08/2020, 16:30 | Stadion Střelnice | O2 TV stream MDGólyFK JablonecFK PardubiceKartyFK JablonecFK PardubiceNávštěva: 1 531 diváků (27% z kapacity 5 690) – omezení kapacity stadionu (COVID-19) Jablonec v první půli podle předpokladů více držel míč, ale pardubická obrana pracovala spolehlivě a nepouštěla favorita do šancí. V nezáživném úvodním dějství ani jeden z týmů pořádně nevystřelil mezi tyče a výraznější možnost měl pouze na konci 42. minuty hostující Tischler. Elegantně se zbavil dvou protihráčů a přízemní střelou na bližší tyč těsně minul. Vítěz uplynulé sezony druhé ligy i bez zraněné opory Hlavatého držel s domácími krok, a tak se jablonecký kouč Rada pokusil do druhé půle oživit hru týmu nasazením střídajícího Hrubého. FK PardubiceVojtěch Patrák oblékal ještě v minulé sezóně dres Jablonce. O víkendu ale pojede na Střelnici jako soupeř Severočechů. V předzápasovém preview jsme vyzpovídali právě odchovance FC Vrchlabí. Přečíst článek V neděli do Jablonce! Přinášíme informace pro naše fanoušky, které jim pomohou rozhodnout se zda a jak se vydají podpořit náš tým v důležitém utkání! V pondělí začal prodej vstupenek na utkání proti Spartě (3. 12. 2023, 15:00) a všechny vstupenky, které byly k dispozici v online prodeji, rychle našly majitele. Aktuálně je ale stále možné si zakoupit vstupenky buď v Turistickém informačním centru na Třídě míru, nebo v pokladně CFIG Areny. Klub tak v předprodeji vychází vstříc pardubickým fanouškům, kteří jsou tímto krokem zvýhodněni. 02. 09. 2023 7. kolo, FORTUNA:LIGA FK Teplice FK Pardubice 0 1 16. 2023 8. kolo, FORTUNA:LIGA SK Slavia Praha 24. 2023 9. kolo, FORTUNA:LIGA FC Viktoria Plzeň 6 2 27. 2023 3. kolo, MOL Cup TJ Slovan Velvary 01. 10. 2023 10. kolo, FORTUNA:LIGA FC Hradec Králové 07. 2023 11. kolo, FORTUNA:LIGA FC Baník Ostrava 21. 2023 12. kolo, FORTUNA:LIGA SK Sigma Olomouc 28. 2023 13. kolo, FORTUNA:LIGA SK Dynamo Č. Budějovice 04. 11. 2023 14. kolo, FORTUNA:LIGA 11. 2023 15. kolo, FORTUNA:LIGA FK Mladá Boleslav 26. 2023 16. kolo, FORTUNA:LIGA FK Jablonec 15:00 03. 2023 17. kolo, FORTUNA:LIGA AC Sparta Praha 09. 2023 18. kolo, FORTUNA:LIGA MFK Karviná 16. 2023 19. kolo, FORTUNA:LIGA FC Slovan Liberec 10. 02. 2024 20. kolo, FORTUNA:LIGA 1. FC Slovácko Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty 17. 2024 21. Krob) – Ladra (46. Hrubý), Kratochvíl, Zelený – Schranz (90. Čvančara). Trenér: Rada. Pardubice: Boháč – Prosek, Šejvl, Toml, Čelůstka – Jeřábek (77. Huf) – Tischler, Solil, Cadu (73. Pfeifer), Surzyn (77. I Sang-hjok) – Černý (73. Petráň). Trenér: Novotný. 51%Držení míče49%13/5Střely/na branku10/2368/76, 5%Přihrávky/úspěšnost338/81, 3%110Vyhrané souboje796Fauly17 Rozšířené ligové statistiky jsou k dispozici až od sezóny 2013/14. Statistiky jsou přebírány z údajů v zápisech o utkání a od externího dodavatele Instat Limited. Kumulované žluté karty: V případě spáchání disciplinárního přečinu Vyloučení pro druhé napomenutí podle § 46 Disciplinárního řádu FAČR se nebude žádné z těchto napomenutí evidovat pro účely evidence napomínání podle ustanovení § 47 Disciplinárního řádu FAČR, tj. FK Jablonec FK Pardubice živě 26/11/2023 Streamování před 11 hodinami — 00 FK Pardubice Fastav Zlín koukněte se živě 4 listopadu FC Slovan Liberec | oficiální internetové stránky 12. FK Jablonec, 15, 13:20, 13. Zlín Jablonec koukněte se 11/11/2023 11. 11. 2023 — Fastav Zlín FK Jablonec koukněte se 11 listopadu 2023 před 10 hodinami — Jablonec Pardubice mají s 11 góly spolu s Bohemians a Teplicemi ... MFK Karviná Baník Ostrava koukněte se 05.11.2023 5. 11. 2023 — FC Slovácko MFK Karviná FK Pardubice FC Hradec... Jablonec Sigma Olomouc koukněte se 04/11/2023 před 18 hodinami — před 5 hodinami — ))) ... Pokud budou hrát Pardubice takhle zodpovědně, budou nepříjemné pro každého. Musím hráčům poděkovat, že to ubojovali a máme tři body. I když tam byly nedostatky. "Jaroslav Novotný (trenér Pardubic): "První poločas měli domácí větší tlak, ale my jsme byli dobří v obraně. Dobře jsme se posouvali a nepustili jsme domácí do žádných šancí. Paradoxně jsme v závěru měli my největší šanci. Tischler se uvolnil ve vápně a těsně minul branku. Do druhého poločasu jsme vstoupili odvážněji, ale gól jsme nedali. Potom zahrozil Hrubý. FK Jablonec FK Pardubice koukněte se živě 26/11/2023 před 9 hodinami — FK Jablonec FK Pardubice koukněte se živě 26/11/2023 Volný, uvolnit před 1 hodinou — živě Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu FK ... Po jeho tečované střele zahrávali Severočeši v 54. minutě roh a další letní posila Martinec hlavičkoval o zem kousek mimo. Na opačné straně hostující Černý po centru v dobré pozici netrefil balon. V 57. minutě hlavičkoval Hrubý, mířil však přímo na pardubického brankáře Boháče. O čtyři minuty později se už jablonecká letní posila z podobné akce dočkala. Hrubý si naskočil na Holíkův centr z pravé strany a hlavičkou k tyči svým premiérovým soutěžním gólem v dresu Severočechů otevřel skóre. Jablonec Pardubice on-line přenosu 26 listopadu 2023 před 6 před 10 hodinami — před 6 minutami — FK Jablonec FK Pardubice on-line přenosu 26/11/2023 Živý přenos před 11 hodinami — Vítáme vás u on-line přenosu. Dynamo ČB Jablonec koukněte se 16 listopadu 2023 10. 10. 2023 — kolo so 28. Bud jovice - FK Pardubice SK Dynamo - Pardubice 0:1Online 14. kolo ne 5. 11. 2023 FC Slovan Liberec - SK Dynamo . Bud jovice ...