Groupe de Energie Sport Danse

Public·6 membres

Gorica Rudeš prijenos 26 studenog 2023

prije 4 sata — Rudeš Slaven Belupo uživo 31 listopada (SPORT UŽIVO) Rudeš Slaven uživo prijenos gledati 20 listopada 2023 [GLEDATI] Gorica Slaven Belupo uživo ...

HNK Gorica - Rudeš: SuperSport HNLNogomet SuperSport HNLStadion RadnikSudac: Erceg M. (Cro) #4 #10 Tko če pobjediti SuperSport HNL Posljednji video sažeci Highlights: Rudes - Istra 1961 (0-4) | SuperSport HNL 11 Stu | Hrvatska Nogometna Televizija Highlights: Belupo - HNK Gorica (0-0) | SuperSport HNL 10 Stu | Hrvatska Nogometna Televizija Highlights: Hajduk Split - Rudes (1-0) | SuperSport HNL 4 Stu | Hrvatska Nogometna Televizija Highlights: HNK Gorica - Osijek (3-0) | SuperSport HNL Highlights: HNK Gorica - NK Krizevci (4-0) | Croatian Cup 1 Stu | Hrvatska Nogometna Televizija Highlights: Rudes - Belupo (3-1) | Croatian Cup 31 Lis | Hrvatska Nogometna Televizija Highlights: Rijeka - HNK Gorica (1-0) | SuperSport HNL 29 Lis | Hrvatska Nogometna Televizija Highlights: Rudes - Varazdin (0-0) | SuperSport HNL 28 Lis | Hrvatska Nogometna Televizija Pokaži još ostale (+5) Uživo na TV 18:10 Nedjelja, 11-26-2023 MAXSport1 / Hrvatska HNK Gorica - Rudes SuperSport HNL, Round 16 Upotrijebi Države / Kanale za prikazivanje tvojih omiljenih TV kanala. Gorica Rudeš uživo gledati 26/11/2023 HD uživo Gorica strani prije 4 sata — Rudeš Slaven Belupo uživo 31 listopada (SPORT UŽIVO) Rudeš Slaven uživo prijenos gledati 20 listopada 2023 [GLEDATI] Gorica Slaven Belupo uživo ... [streaming>>>] Rudeš Istra gledati prijenos 11 studenog 10. stu 2023. — 8. lis 2023. — prije 6 dana — prije 8 sati — Gorica Hajduk gledati prijenoshajduk istra 1961 prijenos uzivo. kola . Gorica pobijedila u Kranjčevićevoj i privremeno preskočila Dinamo, pogledajte ljestvicuNogometaši Gorice u sedmom kolu HNL-a kao gosti su svladali Rudeš s 2:0. Na stadionu u Kranjčevićevoj ulici u Zagrebu momčad koju odnedavno vodi Dinko Jeličić pitanje pobjednika riješila je s dva pogotka u ranoj fazi utakmice. Strijelci su bili Valentino Majstorović u 16. i Marko Soldo u 23. minuti. Upisala je Gorica time drugu pobjedu u sezoni te je privremeno skočila na četvrto mjesto ljestvice. Rudeš je i dalje posljednji i ima tek jedan osvojeni bod, onaj u prošlom kolu kod Istre 1961. RUDEŠ-Gorica Gdje je danas na televiziji? (2023) RUDEŠ-Gorica Gdje je danas na televiziji? (2023). Gledaj Rudeš uživo danas na rudeš rijeka prijenos. rijeka rudeš prijenos. croatia zmijavci – rudeš ... Jeličić debitirao pobjedom na klupi Gorice, novi poraz Rudeša! Prosinečki: Zabrinjavajuće je... U prvom subotnjem ogledu 7. kola HNL-a tri gostujuća boda osvojila je Gorica, s 2-0 (2-0) su Velikogoričani svladali Rudeš, posljednju momčad s ljestvice. Novi trener Gorice Dinko Jeličić lijepo će pamtiti debi na klupi hrvatskog prvoligaša, nakon što je krajem prošle sezone vodio Al-Nassr za koji igra Cristiano Ronaldo. Foto: Luka Stanzl/PIXSELL Gorica je gotovo sve u ovom susretu riješila u uvodnih dvadesetak minuta kada je postigla oba pogotka. Strijelci su bili Valentino Majstorović u 16. i Marko Soldo u 23. Ključni korak prema tri boda Velikogoričani su napravili u prvom poluvremenu, u kojem su postigli dva pogotka. Mogla je Gorica imati i veću prednost prije odlaska na odmor. Već u 16. minuti gosti su poveli, a glavom je domaću mrežu zatresao Majstorović. Samo osam minuta kasnije bilo je 2-0, a tada je nakon kornera poentirao Soldo. Rudeš je vrlo malo pokazao tijekom prvog dijela, a u 37. minuti je Tomečak spasio domaću mrežu nakon udarca Mitrovića. Od samog početka drugog poluvremena Rudeš je stisnuo te je tražio mogući preokret ili barem jedan bod u ovom susretu. NK Rudeš - Od 17:00 sati pratite prijenos uživo utakmice... Od 17:00 sati pratite prijenos uživo utakmice sa HNK Gorica! Htio bih da kvalitetnije dominiramo 90 minuta kroz posjed i radit ćemo na tome u reprezentativnoj stanci ova dva tjedna - rekao je Jeličić, a Robert Prosinečki je kukao: - Problem je što smo jefitno primili golove i teško se vratiti nakon 0-2, lopta neće u gol, imali smo 2-3 stvarno dobre šanse... Primamo olako golove u svih sedam utakmica i to je zabrinjavajuće. Iako imamo posjed i 70 posto, ali nismo bili na nivou, puno griješimo. Dečki su se borili, vidjet ćemo što dalje. U pauzi imamo puno toga za raditi, makar djeca igraju dobro, hoće i trude se, ali griješimo pa izgubimo. LIVE UŽIVO Rudeš - Gorica, 7. kolo HNL-a, tekstualni 2. ruj 2023. — Mogla je Gorica imati i veću prednost prije odlaska na odmor. Zagreb: Rudes i Hajduk sastali se u 7. kolu SuperSport HNL-a. Foto: Luka Stanzl/ ... Rudeš Gorica Prijenos uživo - ZGportal ZagrebSkip to content Nedjelja, 26. studenoga 2023. ZGportal Zagreb ZGportal Zagreb | Zagrebačke vijesti, događanja i servisne informacije | Zagreb Info News Portal Gradske vijesti Događanja ZGscena ZGsport Poslovne vijesti Tehnologija Komentari ZGinfo Servisne informacije Zdravlje Vremenska prognoza Kulinarstvo Moda i ljepota Auto & Moto Kućni ljubimci Dinamo Zagreb 1klik Noćni tramvaj Internet SpeedTest Klubovi u Zagrebu Glazba Dnevni tramvaj Eventim online shop Advent Zagreb 2023 Pretraži: NOGOMET UŽIVO: Rudeš i Gorica igraju susret 7. Ključni korak prema tri boda Velikogoričani su napravili u prvom poluvremenu, u kojem su postigli dva pogotka. Mogla je Gorica imati i veću prednost prije odlaska na odmor. Već u 16. minuti gosti su poveli, a glavom je domaću mrežu zatresao Majstorović. Samo osam minuta kasnije bilo je 2:0, a tada je nakon kornera poentirao Soldo. Rudeš je vrlo malo pokazao tijekom prvog dijela, a u 37. minuti je Tomečak spasio domaću mrežu nakon udarca Mitrovića. Rudeš bezuspješno tražio povratak u utakmicu Od samog početka drugog poluvremena Rudeš je stisnuo te je tražio mogući preokret ili barem jedan bod u ovom susretu. Odmah u 46. minuti je zaprijetio Petković. Potom je gostima iz Velike Gorice prijetio Tomečak u 65. minuti, nešto kasnije je domaćin tražio i jedanaesterac, no gosti su čuvali dva gola prednosti. Posebno treba istaknuti vratara Gorice Banića koji je odisao sigurnošću te je time i svojoj obrani ulijevao samopouzdanje u obavljanju posla. U takvom ritmu gdje je Rudeš pokušavao doći do čuda utakmica je trajala do samog kraja, ali rezultat se više nije mijenjao. minuti. Upisala je Gorica time drugu pobjedu u sezoni te je privremeno skočila na četvrto mjesto ljestvice. - Rudeš je igrao jako dobro i imao šanse, ni u jednom trenutku nisu bezazleni i nisu odustajali. To su najteže utakmice, u kojima su već unaprijed upisani bodovi, i momčad je fenomenalno reagirala, ispoštovala je plan igre, a pad u drugom poluvremenu možemo vezati s mentalitetom od prošle sezone i tom borbom za ostanak. Slaven Gorica uživo gledati 10 studenog 2023 prije 10 sati 10. stu 2023. — prije 10 sati — Rudeš Slaven uživo prijenos gledati 31/10/2023. ( )Live broadcast ☛ http://nbc.broadcast-tv.net/global. Rijeka Gorica ... Rudeš Slaven uživo prijenos gledati 31 listopada 2023 19. li 31. lis 2023. — prijenos gledati 20 listopada 2023 [GLEDATI] Gorica Slaven Belupo uživo prijenos gledati 25/08. NK Rudeš - HNK Gorica kola HNL-a između ...