top of page

Groupe de Energie Sport Danse

Public·6 membres

[[[SLEDUJTE ONLINE<<<<]]##] Sparta Zlín přenos 26 listopadu 2023

Dobrý den, vítejte u on-line přenosu z úvodního zápasu šestého kola první fotbalové ligy. Průběh duelu Sparty s mužstvem Zlína budeme sledovat v podrobné on- ...

67' Další zlínský útok zastavuje ofsajd. 66' Tomáš Wiesner centroval míč do vápna, pro míč si ale přesvědčivě vyskočil Dostál. 65' ze hřiště odchází Filip Žák, přichází Nedeljko Kovinić. 64' Na trávníku leží hned dvojice zlínský hráčů, kteří potřebují ošetření. 61' ze hřiště odchází Jan Mejdr, přichází Tomáš Wiesner. ze hřiště odchází David Tkáč, přichází Jakub Kolář. ze hřiště odchází Veljko Birmančević, přichází Victor Olatunji. 60' Ladislav Krejčí ml. se dostal k hlavičce, což je jeho skvělá parketa. Jeho pokus ale mířil nad a tak stále hrajeme bez gólu. 59' Sparta bude zahrávat standardní situaci, která si volá po centru do pokutového území. 57' Birmančević se dostal do solidní střelecké pozice, jeho pokus byl však zneškodněn zlínskou obranou. 55' Poprvé ve druhém poločase zahrozil i Zlín. Vše začalo skvělým zpracováním Cedidly, z následného útoku ale Zlín víc nevytěžil. 85' Střídání v týmu FC Zlín: ze hřiště odchází Vukadin Vukadinović, přichází Adam Číž. ze hřiště odchází Jakub Janetzký, přichází El Hadji Ndiaye. 84' Janetzký (ZLN) fauloval na půlce a vidí za to žlutou kartu. 81' A Sparta to má rozehrané dobře. Zbývá posledních zhruba deset minut zápasu a hosté mají míč na kopačkách. 80' Krejčí suverénně zavěsil penaltu nahoru, 0:1! Sparta právě vstřelila branku! LADISLAV KREJČÍ proměňuje penaltu a posílá Spartu do vedení! Dostál sice trefil stranu, ale ani tak neměl šanci zakročit – 0:1! 79' Žlutá karta pro tým FC Zlín (Joss Didiba). 78' Sparta bude zahrávat penaltu! Nejspíše po ruce jednoho z domácích hráčů. 77' Rozhodčí se jde dívat na video! 76' Cedidla zahrál rukou, penalta pro hosty! Wiesner se pokoušel o střelu, trefil ale jen prvního bránícího zlínského hráče. 2023 na iVysíláníStopáž30 minutTisková konference české fotbalové reprezentacePřenos tiskové konference19. 2023 na iVysíláníVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž102 minutPolsko - ČeskoZkrácená repríza18. 2023 na ČT sportStopáž209 minutPolsko - ČeskoKvalifikační utkání o postup na EURO 202417. Zlín - Sparta | ONLINE | 29.7.2023 15:00 | FORTUNA:LIGA Zlín vs. Sparta. Přímý přenos utkání Fortuna ligy sledujte ŽIVĚ v ONLINE přenosu na iSport.cz. Vukadinović centrem skvěle našel Antonína Faniše, který měl před sebou v podstatě odkrytou branku. Trefil však jen tyč! Největší šance zápasu. 43' Panák vyslal míč dopředu, ten však nenašel adresáta. 42' Birmančević měl nohu v souboji s Didibou příliš vysoko a sudí Černý tak píská faul. 40' Další akci Sparty zastavuje útočný faul Jana Mejdra. 38' Hra teď má velmi solidní tempo. Didiba pohledně obehrál Kuchtu a zlínské publikum ho ocenilo potleskem. 37' Laçi se pokusil o střelu, ale ta mířila jen vysoko nad zlínskou branku. [Sledovat živě###] Sparta Zlín on-line přenosu 26.11.2023 před 9 hodinami — [Sledovat živě###] Sparta Zlín on-line přenosu 26.11.2023 25. 2. 2023 — Následujte pokyny při registraci u Tipsport a účet si ověřte. Zlín - Sparta | ONLINE | 29. 7. 2023 15:00 | FORTUNA:LIGA 2023/2024 | ŽIVĚA je konec! Ve druhém poločase toho diváci příliš neviděli. Sparta měla územní převahu, ale za celou dobu si v podstatě nevytvořila gólovou šanci. Vše pomalu směřovalo k bezbrankové remíze, to vše však změnila 80. minuta zápasu, kdy byla po zásahu VAR nařízena penalta pro Spartu. K exekuci se postavil kapitán Krejčí a penaltu suverénně proměnil. Tím získal tři body pro svůj tým a Sparta se tak může spokojeně vrátit domů. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou! 90+4' Pešek pálil jen nad. Sparta drží míč v bezpečné zóně u zlínského vápna a takticky drží čas. 90+3' Dalekonosný centr do pokutového území doletěl jen do rukou Vorla. 90+2' Střelu Sadílka obětavě zastavil Martin Cedidla. 90+1' Sudí Černý nastaví k zápasu ještě pět minut. 90' Dostál si teď nerozuměl s Čelůstkou a domácí tak lacině přišli o míč a připravili se tím o drahocenný čas. 89' Dnešní utkání sleduje 5521 diváků. 88' Vorel teď trošku zazmatkoval a plynula z toho nečekaná šance pro domácí. 87' Zlín se po delší době dostává k míči a nadechuje se k závěrečnému tlaku. Sparta - Zlín živě [26.11.] Fortuna liga ▶️ online live stream BetArena.cz BetArena.cz Zlín měl velmi nadějnou akci, kdy šli dopředu v přečíslení. Vše ale trošku zkazil Vukadinović, jehož centr nenašel adresáta. Následně se ještě dostal k hlavičce Žák, ta ale neznamenala pro Vorla žádné nebezpečí. 26' Birmančević se pokoušel o střelu, ta mu však hrubě nesedla a Dostál se ujmul míče. 25' Mejdr posílal z pravé strany nebezpečný míč do vápna, Dostál však míč chytil. 23' Čelůstka nejdříve skvěle odhlavičkoval míč, následně však Žák nepřesně přihrál Tkáčovi a tím celá zlínská akce skončila. Sparta Zlín Přímý přenos 26 listopadu 2023 před 3 hodinami před 4 hodinami — Sparta Zlín Přímý přenos 26 listopadu 2023 před 3 hodinami — Fastav Zlín FK Jablonec přenos živý 11 listopadu 2023 1. 11. ŽIVÝ PŘENOS | Sparta - Stuttgart | sparta. czBéčko podlehlo anglickému celku 1:2 Číst více Všechny důležité informace před výročním utkáním Sparťané před nedělním zápasem se Zlínem V případě, že teploty klesnou k bodu mrazu, bude zapnuté vyhřívání na protilehlé tribuně Jak se sparťanům dařilo v dresech národních týmů? Ve středu proběhlo na Letné darování sparťanské krve Zobrazit Před pár dny jsme získali ocenění v EFFIE awards za kampaň Na Spartu. Poslední zápas FORTUNA:LIGA - 15. kolo - 12. listopadu Základní část Umístění Tým Zápasy Body 1 SK Slavia Praha 16 39 2 AC Sparta Praha 15 38 3 SK Sigma Olomouc 27 4 FC Viktoria Plzeň 26 Celá tabulka Příští zápas Tým A FORTUNA:LIGA, 16. Sparta Praha Fastav Zlín přenos živě 26/11/2023 Sledovat před 2 hodinami — 13. kolo, Základní část | sobota 27/10/2018, 17:00 | Letná FC Fastav Zlín - AC Sparta Praha 1:0 (0:0). Branka: 84. Beauguel. Rozhodčí AC Sparta Praha - FC Fastav Zlín - Sport - Aktuálně Sledujte online přenos z utkání 21. kol ePojisteni.cz ligy mezi Spartou Praha a Fastavem Zlín. 53' Didiba zatím dnes hraje opravdu dobře. Snad ještě neprohrál souboj a sparťanské ofenzivě přidává vrásky. 52' Sadílek posílal nebezpečný míč do vápna, Didiba jej srazil na roh. 51' Útočný faul Haraslína zastavuje další hostující akci. 49' Filip Žák si nedokázal zpracovat míč a tak Sparta může poklidně pokračovat v útoku. 48' A další střela Sparty. Tentokrát od Haraslína. Už byla nadějnější, i tak ale mířila nad. 47' Birmancević se pokoušel střílet, jeho pokus však šel vysoko nad. 46' ze hřiště odchází Qazim Laçi, přichází Lukáš Sadílek. Diváci mohli vidět velmi zajímavou první polovinu. A minimálně ti zlínští mohou odcházet spokojení, protože domácí byli v prvním poločase lepší. Filip Žák dokonce vstřelil gól, ten však nebyl uznán kvůli ofsajdu. I tak měli ale domácí zatím největší šanci zápasu, když Fantiš hlavou trefil tyč. Sparta zatím sice má územní převahu, ale nehraje příliš dobře a vůbec Zlínu nehrozí. Uvidíme tedy, co přinese druhý poločas! 45' Fantiš neproměnil tisíciprocentní tutovku! Hlavou trefil jen tyč 45+3' První poločas skončil. 45+2' Mejdr vhodí daleký aut až do pokutového území. Skvělá akce Zlína! Ten vyrazil od svého vápna do přečíslení. Sparta Zlín živě 26 listopadu 2023 Fotbal Aktuální skóre Spa před 9 hodinami — Sparta Zlín živě 26 listopadu 2023 Fotbal Aktuální skóre Sparta Praha vs. FC Zlín (a online přímý přenos s videem) začíná 26. 11.