Groupe de Energie Sport Danse

Public·6 membres

(SPORT TV<<<) Istra Hajduk prijenos 26/11/2023

prije 2 sata — Istra Hajduk gledati prijenos 26 studenog 2023 Sport TV 7. lis 2023. — kolo HNL-a u Puli u subotu, 29. srpnja 2023. godine – gdje gledati ...

ISTRA 1961-Hajduk Split danas prijenos uživo + rezultat. Gdje dinamo istra prijenos. dinamo istra rezultat. hajduk – istra 1961 podudaranja. istra dinamo rezultat. istra gorica rezultat. dinamo istra uživo prijenos. Tekst se nastavlja ispod oglasa 45' + 2' Gotovo je prvo poluvrijeme, Hajduk vodi 1:0. 43' GOOOL Hajduk vodi 1:0! Zabio je Melnjak glavom nakon ubačaja Grgića. Bio je to prvi udarac Hajduka u okvir gola Istre. 34' Majstorija Livaje - sjajno je primio vsioku loptu koji je poslao Boreković i odmah pucao s otprilike 15 metara iskosa, no to nije išlo u okvir. Da je i pogodio, gol ne bi vrijedio jer je bio u zaleđu. Foto: Srecko Niketic/PIXSELLFoto: Srecko Niketic/PIXSELL30' Još jedan bezopasan pokušaj Hajduka, Biuk je dobio loptu u kaznenom prostoru i šutirao, ali pogađa blok. 24' Nastavlja se pritisak Hajduka i igra se najvećim dijelom u polovici Istre, no Splićani ne uspijevaju kreirati izgledniju šansu. Hajduk Varaždin gledati prijenos 12 studenog 2023 30. srp 20 12. stu 2023. — lis 2023. — 22. ruj 2023. — [TV PRIJENOS UŽIVO-] Slaven Istra gledati prijenos 31 ožujka kolo: Dinamo - Varaždin 3:1 Osijek - Istra 1961 NK ... VAR na stadionu aldo Drosina nije u funkciji zbog tehničkih problema. Nestalo je struje u VAR sobi pa sudi neće imati pomoć tehnologije. _________________________________________________________________________________20. 00 Dambrauskas u kadar momčadi nije poveo četvoricu igrača - Josipa Eleza, koji ima problema s ozljedom, ali nije vodio ni Samuela Eduoka, Alexandera Kačaniklića i Dimitriosa Diamantakosa koji su očito bili "višak" za ovaj susret. 19. 45 Stigli su sastavi. Dambrauskas na teren poslao najjaće snage koje ima na raspolaganju. Biuk, Livaja i Mlakar od prve minute kreću u napadu. __________________________________________________________________________Nogometaši Hajduka u 1. kolu HNL-a gostuju u Puli kod Istre 1961. Bijeli u utakmicama na pripremama nisu upisali niti jednu pobjedu, a poraženi su i u prvoj službenoj utakmici ove sezone, okršajem s najvećim rivalom Dinamom u Superkupu. "Za nogometnog navijača početak sezone je uvijek uzbudljiv. To je doba nade, a iza nas je najpasivniji dio godine. Znamo koliko je teško igrati u Puli. Ambiciozna su momčad s ambicioznim trenerom. 'Bijeli' pobjedom u Puli započeli novu sezonu u HNL-u: Melnjak i Livaja srušili IstruNogometaši Hajduka u posljednjoj su utakmici prvog kola nove sezone HNL-a pobijedili Istru 1961 sa 2-0 (1-0) pred oko 4500 gledatelja na pulskom stadionu Aldo Drosina i zasjeli na čelo prvenstvene ljestvice. Hajduk je poveo u 43. minuti pogotkom Darija Melnjaka. Konačnih 2-0 postavio je Marko Livaja u 61. minuti. Tekst se nastavlja ispod oglasa Nogometaši Hajduka su kao favoriti ušli u utakmicu na Aldo Drosini, ali u prvom poluvremenu su teško dolazili do konkretizacije nadmoći koju su imali u posjedu lopte. Tekst se nastavlja ispod oglasa Gostujuća momčad se nakon pogotka Livaje zadovoljila postignutim pa je lopta nešto više bila u nogama Puljana. Tako je u 66. minuti novu priliku za udarac dobio Barišić, ali je taj pokušaj blokirao Borevković. Foto: Srecko Niketic/PIXSELLFoto: Srecko Niketic/PIXSELLU 70. minuti iz slobodnog je udarca zaprijetio Robert Mišković, ali njegov udarac nije natjerao Kalinića na intervenciju. Mogao je Hajduk u završnici i do trećeg pogotka, ali udarci Krovinovića i Čubelića nisu bili precizni. Istra Hajduk gledati prijenos 26 studenog 2023 Gdje na TV-u prije 3 sata — Istra Hajduk gledati prijenos 26 studenog 2023 Gdje na TV-u možete gledati uživo Nogomet - SuperSport HNL: Istra 1961 - Hajduk Split. 66' Istra se probudila i sve više pokušava nešto napraviti prema naprijed. Tekst se nastavlja ispod oglasa 61' GOOL Livaja je zabio, Hajduk vodi 2:0. Biuk je odlično ubacio iz kornera s desne strane i pronašao nečuvanog Livaju na osam metara, a on povećava vodstvo. 56' Hajduk je nastavio tamo gdje je stao u prvom poluvremenu i pristišće gol Istre. Pucao je sada Vuković, ali pogađa blok. Foto: Srecko Niketic/PIXSELLFoto: Srecko Niketic/PIXSELL48' Skoro novi gol Hajduka. Livaja je primio dugu loptu u šesnaestercu i pucao, Majkić je već bio svladan, ali netko od igrača Istre čisti s gol linije. 46' Počelo je drugo poluvrijeme, VAR i dalje ne radi. Istra 1961 i Hajduk igraju utakmicu 16. kola HNL-a u prije 5 dana — Istra 1961 i Hajduk u nedjelju, 26. studenog 2023. godine, s početkom u 15 sati, igraju na stadionu Aldo Drosina u Puli susret u okviru 16. 21' Biuk je pao u šesnaestercu Istre, sudac Pejin samo odmahuje rukom. 17' Šansa pred golom Hajduka, Barišić se sjurio prema vratima i pucao, a Kalinić sjajno obranio njegov udarac. Umalo je Istra šokirala Splićane. 14' Prvi udarac, Mikanović je odapeo iz daljine, ali to ne ide u okvir gola Istre. 10' Dobar ubačaj Krovinovića iz kornera, ali braniči Istre sigurno izbacuju. 7' Nije bilo većih uzbuđenja na samom početku utakmice. Hajduk je od prvog trenutka pritisnuo, a Puljani se zasada dobro brane. 1' Počela je utakmica u Puli. Nogomet, SuperSport HNL – 16. kolo: Istra - Hajduk, prijenosIstra protiv Hajduka, drugi put ove sezone. U prvome dvoboju Puljani su senzacionalno slavili na Poljudu. Sada Splićane, lidere prvenstva, dočekuju s dvije pobjede u nizu, željni novoga slavlja. U nedjelju, 26. studenoga na Drugom programu u 14:55 prenosimo susret 16. kola HNL-a između Istre i Hajduka. Hajduk, s druge strane, ima pet pobjeda zaredom i želi nastaviti u istome ritmu. Tako je domaća momčad bila prva koja je zaprijetila preko posuđenog Dinamovog juniora Bartola Barišića, ali je Lovre Kalinić uspio obraniti njegov udarac s ruba kaznenog prostora. Bez VAR-aNa početku utakmice momčadima je priopćeno da sustav VAR nije u funkciji, zbog problema s električnom energijom pa je glavni sudac Tihomir Pejin bio pod dodatnim pritiskom. U 21. minuti je prvi put bio na testu, jer je Stipe Biuk pao u kaznenom prostoru, ali Pejin je samo odmahnuo rukom i time pokazao da nema elemenata za kazneni udarac. Tekst se nastavlja ispod oglasa Kad se činilo da će poluvrijeme završiti bez pogodaka, Hajdukov prvi udarac unutar okvira završio je i u mreži. Ubačaj Lukasa Grgića sa desne strane glavom je malo skrenuo Dario Melnjak, što je bilo dovoljno da prevari domaćeg vratara Lovru Majkića. Tekst se nastavlja ispod oglasa 90' Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade. 86' Igra se smirila, ne događa se ništa pretjerano zanimljivo već neko vrijeme. Tekst se nastavlja ispod oglasa 81' Krovinović puca s 18-ak metara, no nije precizan. Lopta odlazi iznad gola. Tekst se nastavlja ispod oglasa Foto: Srecko Niketic/PIXSELLFoto: Srecko Niketic/PIXSELL72' Bakljada Torcide pa je igra nakratko prekinuta. 70' Dobra šansa za domaćine, Mišković je pucao iz slobodnog udarca, ali nije precizan. Od početka drugog poluvremena Hajduk je odlučno krenuo po povećanje svoje prednosti. U 48. minuti je Marko Livaja bio u prilici, čak je i svladao Majkića, ali je na gol-crti loptu odbio jedan od Istrinih braniča. Tekst se nastavlja ispod oglasa Foto: Srecko Niketic/PIXSELLFoto: Srecko Niketic/PIXSELLOno što mu nije uspjelo u toj situaciji, najbolji Hajdukov strijelac u prošloj sezoni napravio je 13 minuta poslije i postigao svoj prvijenac u novoj sezoni. Nakon kratko izvedenog udarca iz kuta Stipe Biuk je ubacio na osam metara, gdje je Livaja bio usamljen i glavom poslao loptu pod gredu. [gledati tv<] Hajduk Istra prijenos 2 rujna 2023 Hnl 2012/13 1. ruj 2023. — [gledati tv<] Hajduk Istra prijenos 2 rujna 2023 Hnl 2012/13 - Prijenos utakmica, golovi i statistika dinamo docekuje rijeku, Dinamo Hajduk, ... (((TV PRIJENOS UŽIVO=))) Hajduk Varaždin uživo 12 11. stu 2023. — — — prijenos Lokomotiva Zagreb – Hajduk Split Istra 1961. Također, neću moći... minuti kada je skoro izravno postigao gol. Brodić je bio u ... Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa U prvoj utakmici nedjeljnog programa u HNL-u Slaven Belupa je pobijedio sa 1-0 na gostovanju u Varaždinu kod istoimenog domaćina. Jedini pogodak vrijedan tri boda postigao je branič Koprivničana Mateo Kocijan u 49. minuti udarcem s više od 20 metara. _________________________________________________________________________Supersport HNL, 1. koloPula, Stadion Aldo Drosina. Nedjelja, početak u 21 sat Tekst se nastavlja ispod oglasa Istra - Hajduk 0:2 (Melnjak 43', Livaja 61')Istra: Majkić, Hujber, Mlinar, Galilea, Barišić, Mišković, Marin, Marešić, Bradarić, Maurić, Petković Tekst se nastavlja ispod oglasa Hajduk: Kalinić, Mikanović, Simić, Borevković, Melnjak, Vuković, Grgić, Krovinović, Biuk, Livaja, Mlakar90'+6' Gotova je utakmica, Hajduk je pobijedio 2:0. Istra Hajduk uživo prijenos 26 studenog 2023 Sport TV NK Ist prije 2 sata — NK Istra 1961 HNK Hajduk Split rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 26. stu 2023. u 14:00 UTC u na Stadion Aldo Drosina ... (Danas) Rijeka Hajduk Split gledati prijenos 7 listopada 202 6. lis 2023. — Stu 17:00 Istra [[HD UŽIVO*]] Hajduk Split Lokomotiva gledati prijenos 23 rujna 2023 (#1176) · Issues · Video / Match · GitLabHNK Hajduk ... [[na liniji@]] Hajduk Istra uživo prijenos gledati 2 rujna 2023 1. ruj 2023. — DIREKTAN PRIJENOS: Gledajte uživo Hajduk Split - IstraDirektan prijenos utakmice pratite na našem portalu. Fudbaleri Hajduka na svom će terenu ... ISTRA - HAJDUK 0:2 / 'Bijeli' pobjedom u Puli započeli 17. srp 2022. — Tekstualni prijenos utakmice između Istre i Hajduka u prvom kolu HNL-a mogli ste pratiti na portalu Net.hr.